Tokio 2020: Składy na Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej. Mecz o awans do fazy pucharowej

Tokio 2020: Składy na Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej. Mecz o awans do fazy pucharowej
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Olympics

Poznaliśmy wyjściowe składy reprezentacji Niemiec i Wybrzeża Kości Słoniowej na mecz trzeciej kolejki w grupie D na Igrzyskach Olimpijskich, który zdecyduje o awansie jednej z tych drużyn do fazy pucharowej.

Zespół prowadzony przez Stefana Kuntza przystępuje do rywalizacji z Iworyjczykami z nożem na gardle, ponieważ po porażce z Brazylią (2:4) oraz wymęczonej wygranej z Arabią Saudyjską (3:2) musi pokonać ekipę z Afryki, aby zachować szansę na wywalczenie olimpijskiego medalu.

Z kolei Wybrzeże Kości Słoniowej musi tylko lub aż pilnować korzystnego dla siebie wyniku w postaci odnotowania remisu z teoretycznie faworyzowanym przeciwnikiem, ponieważ w przeciwieństwie do niego wywalczył bardzo cenny punkt w rywalizacji z „Canarinhos”.

Początek starcia wymienionych ekip zaplanowano na godzinę 10:00. Transmisję z jego przebiegu będzie można śledzić na Eurosporcie 5.

***

Niemcy: Müller - Henrichs, Uduokhai, Torunarigha, Raum - Arnold, Amiri, Maier, Kruse, Richter - Ache.
Ławka rezerwowych: Brodersen, Löwen, Pieper, Plogmann, Schlotterbeck, Stach, Teuchert.

Wybrzeże Kości Słoniowej: Ira - Singo, Dabila, Bailly, I. Diallo - Keita, Kessié, Doumbia, Gradel - Dao, Kouamé.
Ławka rezerwowych: A. Diallo, Gnaka, Kouao, Nagoli, Tie, Timite, Zie Ouattara.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy