Tomasz Ćwiąkała: Czuję fizyczny ból, oglądając go w reprezentacji Polski

2022-09-23 15:01:06; Aktualizacja: 1 rok temu
Tomasz Ćwiąkała: Czuję fizyczny ból, oglądając go w reprezentacji Polski Fot. Tomasz Ćwiąkała [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Tomasz Ćwiąkała [Twitter]

Tomasz Ćwiąkała jednoznacznie skomentował występ Grzegorza Krychowiaka w meczu Ligi Narodów pomiędzy reprezentacją Polski a Holandią (2:0).

Reprezentacja Holandii dość szybko objęła prowadzenie w czwartkowym meczu za sprawą trafienia Cody'ego Gakpo. W drugiej połowie wynik na 2:0 podwyższył Steven Bergwijn. Polski zespół zaprezentował się mizernie i nie licząc okazji Arkadiusza Milika z drugiej części gry, miał problemy z zagrożeniem bramce „Oranje”.

Wielu zawodników zanotowało wczoraj bezbarwne występy. W tym gronie bez wątpienia znalazł się Grzegorz Krychowiak.

„Czuję fizyczny ból oglądając Grzegorza Krychowiaka w reprezentacji na tym etapie kariery” - napisał na Twitterze Tomasz Ćwiąkała, oceniając występ defensywnego pomocnika. Dziennikarz Canal+ Sport dodał, że w swojej opinii i tak ugryzł się w język.

„Karykaturalny mecz. Odechciewa się” - napisał Ćwiąkała o samym spotkaniu.

Krychowiak wyszedł na czwartkowy mecz w podstawowym składzie i rozegrał pełne 90 minut. Na zgrupowanie kadry 32-latek doleciał z Arabii Saudyjskiej, gdzie od niedawna reprezentuje barwy Al-Szabab. Po przenosinach z Krasnodaru pomocnik zanotował na razie cztery spotkania w koszulce saudyjskiej ekipy.