Tomasz Ćwiąkała: Czuję fizyczny ból, oglądając go w reprezentacji Polski

Tomasz Ćwiąkała: Czuję fizyczny ból, oglądając go w reprezentacji Polski fot. Tomasz Ćwiąkała [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Ćwiąkała [Twitter]

Tomasz Ćwiąkała jednoznacznie skomentował występ Grzegorza Krychowiaka w meczu Ligi Narodów pomiędzy reprezentacją Polski a Holandią (2:0).

Reprezentacja Holandii dość szybko objęła prowadzenie w czwartkowym meczu za sprawą trafienia Cody'ego Gakpo. W drugiej połowie wynik na 2:0 podwyższył Steven Bergwijn. Polski zespół zaprezentował się mizernie i nie licząc okazji Arkadiusza Milika z drugiej części gry, miał problemy z zagrożeniem bramce „Oranje”.

Wielu zawodników zanotowało wczoraj bezbarwne występy. W tym gronie bez wątpienia znalazł się Grzegorz Krychowiak.

„Czuję fizyczny ból oglądając Grzegorza Krychowiaka w reprezentacji na tym etapie kariery” - napisał na Twitterze Tomasz Ćwiąkała, oceniając występ defensywnego pomocnika. Dziennikarz Canal+ Sport dodał, że w swojej opinii i tak ugryzł się w język.

„Karykaturalny mecz. Odechciewa się” - napisał Ćwiąkała o samym spotkaniu.

Krychowiak wyszedł na czwartkowy mecz w podstawowym składzie i rozegrał pełne 90 minut. Na zgrupowanie kadry 32-latek doleciał z Arabii Saudyjskiej, gdzie od niedawna reprezentuje barwy Al-Szabab. Po przenosinach z Krasnodaru pomocnik zanotował na razie cztery spotkania w koszulce saudyjskiej ekipy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa najlepszy w badaniu CIES. Niezwykle aktywni piłkarze Raków Częstochowa najlepszy w badaniu CIES. Niezwykle aktywni piłkarze Robert Lewandowski odejdzie z FC Barcelony? Polak odpowiada na ostatnie doniesienia Robert Lewandowski odejdzie z FC Barcelony? Polak odpowiada na ostatnie doniesienia Sonny Kittel odpowiada: To bardzo frustrujące Sonny Kittel odpowiada: To bardzo frustrujące 600 złotych bonusu za wygraną FC Barcelony z FC Porto 600 złotych bonusu za wygraną FC Barcelony z FC Porto Pogoń Szczecin: Obrońca otrzymał powołanie do reprezentacji [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: Obrońca otrzymał powołanie do reprezentacji [OFICJALNIE] Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział, kto mówił prawdę Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział, kto mówił prawdę Ajax musi dograć... pięć minut meczu. Niecodzienna sytuacja w Holandii Ajax musi dograć... pięć minut meczu. Niecodzienna sytuacja w Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy