Tomasz Ćwiąkała zauważył pozytywną zmianę u selekcjonera: Obecny Michał Probierz by tego nie zrobił

2023-10-19 22:41:22; Aktualizacja: 8 miesięcy temu
Tomasz Ćwiąkała zauważył pozytywną zmianę u selekcjonera: Obecny Michał Probierz by tego nie zrobił Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Meczyki.pl

Tomasz Ćwiąkała wypowiedział się na łamach Meczyki.pl na temat Michała Probierza. Zdaniem dziennikarza selekcjoner reprezentacji Polski złapał więcej luzy.

Słabe wyniki reprezentacji Polski w eliminacjach do EURO 2024 poskutkowały roszadą na ławce trenerskiej. Zwolniony został Fernando Santos, a jego miejsce zajął Michał Probierz.

Nowy sternik drużyny narodowej od samego początku zakasał rękawy i wziął się do pracy.

Przy okazji październikowych spotkań w ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy „Biało-czerwoni” zgromadzili na swoim koncie cztery punkty, co jest rezultatem poniżej oczekiwań.

Nie zmienia to jednak faktu, że Probierz miał mało czasu, by przygotować drużynę.

Pozytywne wrażenie selekcjoner wywarł na Tomaszu Ćwiąkale. O co chodzi? Dziennikarz wypowiedział się na antenie Meczyki.pl.

- Rozmawiałem ostatnio z różnymi ludźmi z PZPN-u i wydaje mi się, że nie ma przypadku w tym, że wszyscy mówią, że złapał dystans do wszystkiego. Długo Probierz sprawiał wrażenie osoby, która tego nie ma - wchodził w spory na Twitterze.

- Pytałem go wtedy, po co to robi - po 5 minutach tylko żałujesz. Uważam, że aktualny Michał Probierz tego by nie zrobił. Ma więcej chillu w sobie - dodał.

Reprezentacja Polski w listopadzie zagra z Łotwą i Czechami.