Tomasz Hajto napisał książkę. Premiera już za miesiąc

Tomasz Hajto napisał książkę. Premiera już za miesiąc fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SQN

W dzień 48. urodzin Tomasza Hajty światło dzienne ujrzała długo wyczekiwana informacja o premierze książki autorstwa byłego reprezentanta Polski.

Niegdyś piłkarz takich klubów jak FC Schalke 04 czy Southampton, a obecnie ekspert stacji Polsat Sport, to bez dwóch zdań postać niezwykle barwna. Komentator wielu meczów „Biało-Czerwonych” wykorzystał to, przelewając na papier myśli dotyczące swojej kariery, a dokonał tego we współpracy z Cezarym Kowalskim, dziennikarzem Polsatu Sport.

„W tej książce kontrowersyjny piłkarz postanawia rozliczyć się ze swoją przeszłością. Gianni jak zwykle nie bierze jeńców, nie boi się poruszać najtrudniejszych tematów, jest do bólu szczery i bezpośredni. Opowiada o korupcji w polskiej piłce, aferze z papierosami, mówi o uzależnieniu od hazardu i o wypadku, który naznaczył całe jego życie” – tak o powstałym dziele piszą autorzy.

Hajto w ostatnich latach zasłynął z kontrowersyjnych wypowiedzi, ale i charakterystycznych powiedzonek, jak chociażby „truskawka na torcie”. Plamą na honorze są coraz częściej pojawiające się informacje o długach 62-krotnego reprezentanta Polski, wypadek samochodowy spowodowany w 2007 roku czy nielegalny handel papierosami w 2004 roku.

Premiera została zaplanowana na 12 listopada. Książka liczy 328 stron.

Więcej na temat: Tomasz Hajto Książki Polska

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS] Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy