Toni: Chcę odejść!

Toni: Chcę odejść!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.devilpage.pl

Napastnik Fiorentiny i reprezentacji Włoch Luca Toni oświadczył, że chce odejść z obecnego klubu i przenieść się do innego zespołu, najlepiej z Premiership. Jego odejście ma najprawdopodobniej związek z głośną (...)

Napastnik Fiorentiny i reprezentacji Włoch Luca Toni oświadczył, że chce odejść z obecnego klubu i przenieść się do innego zespołu, najlepiej z Premiership. Jego odejście ma najprawdopodobniej związek z głośną aferą we włoskim futbolu, w której uczestniczyła właśnie AC Fiorentina."Nie jestem młodym graczem. Mam 29 lat i bogate CV. W zeszłym sezonie zostałem królem strzelców Serie A. Mimo to jednak w obecnym klubie nie mogę liczyć na wielkie sukcesy. Dlatego chcę odejść gdzieś, gdzie będzie lepsza atmosfera i gdzie będę mógł w każdym sezonie spodziewać się walki o trofea. Dopytywał się o mnie Inter Mediolan, gdzie gra wielu fantastycznych zawodników. Są też sygnały z Hiszpanii, ale moim marzeniem zawsze była gra w Premiership. Podoba mi się wyspiarski styl i czekam na zainteresowanie jednego z angielskich gigantów. Nie mogę zostać w Fiorentinie. Starzeję się i niedługo przekroczę trzydziestkę, a to wiek, w którym ciężko znaleźć wymarzonego pracodawcę. To dla mnie ostatnia okazja, by się stąd wyrwać i jeszcze coś zdobyć. Właściciel Fiorentiny nawet nie rozmaawiał ze mną o przenosinach do innego klubu, a sądzę,że swoimi dokonaniami dla Fiory zasłużyłem sobie na transfer.Dla mnie to bardzo przykra sytuacja, że we Florencji nie ma tematu mojego odejścia i dlatego chcę stąd wyjechać jeszcze w tym oknie transferowym." - zakończył superstrzelec Fiorentiny. Dodał też, że nie będzie walczył z obecnym klubem, jeśli ten nie będzie chciał go puścić.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy