Toronto FC z drugim po Lorenzo Insigne hitowym transferem z Włoch

Toronto FC z drugim po Lorenzo Insigne hitowym transferem z Włoch fot. JL IMAGES / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Domenico Criscito zamieni Genoę na Toronto FC, a do transferu powinno dojść w marcu - informuje Gianluca Di Marzio.

Toronto FC ewidentnie upatrzyło sobie rynek włoski jako interesujący dla siebie, jeśli chodzi o pozyskiwanie zawodników, którzy z marszu wzmocnią zespół. Swego czasu informowano przecież o przeprowadzce w lipcu do Kanady 30-letniego Lorenzo Insigne.

Wszystko wskazuje na to, że kiedy już tam trafi, nie powinien czuć się osamotniony. Ten sam kierunek obierze bowiem jego rodak Domenico Criscito.

Środkowy defensor, mogący grać też jako boczny obrońca, pomimo tego, że jest kapitanem Genoi i walczy z nią o utrzymanie, wkrótce pożegna się z kolegami z szatni, o czym informuje Gianluca Di Marzio.

Zawodnik, który dołączy do Toronto jeszcze w marcu,  doszedł już do porozumienia z nowym klubem w kwestii dwuletniego kontraktu. 

Marcowa przeprowadzka jest możliwa ze względu na wciąż otwarte w Major League Soccer okno transferowe.

35-latek to wychowanek Genoi, a w swojej karierze reprezentował też barwy Juventusu oraz Zenitu. W tym sezonie 26-krotny reprezentant Włoch rozegrał łącznie 16 spotkań, a jego dorobek to sześć goli i asysta.

W Toronto gra kilku zawodników z przeszłością w mocnych europejskich ligach, jak Carlos Salcedo, Michael Bradley czy Alejandro Pozuelo. W zimowym oknie do kanadyjskiego przedstawiciela w MLS przeniósł się z Górnika Zabrze Jesús Jiménez.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy