Tottenham Hotspur rzucił rękawicę Bayernowi Monachium

Tottenham Hotspur rzucił rękawicę Bayernowi Monachium
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Tottenham Hotspur zamierza wzmocnić środek obrony. Na Liście życzeń znalazł się Micky van de Ven z Wolfsburga, którzy przykuwa również wzrok Bayernu Monachium - przekazał Fabrizio Romano.

„Koguty” w poprzednim sezonie nie spisywali się najlepiej, czego efektem było odejście Antonio Conte przed zakończeniem rozgrywek. Finalnie zespół zajął ósme miejsce w tabeli ligowej i po raz pierwszy od dłuższego czasu nie zobaczymy go w europejskich pucharach.

Pierwsze decyzje kadrowe już zapadły. Z klubem pożegnał się Lucas Moura, a wykupiony został Dejan Kulusevski.

Londyńczycy mają nowego menedżera. Postawiono na zbierającego znakomite opinie Ange’a Postecoglou.

Australijczyk przekazał żądania dotyczące wzmocnień, a jednym z celów jest pozyskanie środkowego obrońcy.

Na liście życzeń wylądował Edmond Tapsoba z Bayeru Leverkusen. Jak podaje Fabrizo Romano, reprezentant Burkina Faso to niejedyna opcja.

Tottenham Hotspur zainteresował się innym defensorem występującym w Bundeslidze. Mowa o Mickym van de Venie, który jest również celem transferowym Bayernu Monachium.

To zapowiada nam ciekawą walkę między Anglikami i Niemcami.

Romano podkreśla, że przedstawiciel Premier League odbył już pierwsze rozmowy z otoczeniem Holendra.

Lewonożny Van de Ven w kampanii 2022/2023 prezentował się znakomicie, a jego dorobek to 36 meczów, gol oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy