Tottenham i Everton po gwiazdę MLS. Możliwy transfer za 10 milionów funtów

Tottenham i Everton po gwiazdę MLS. Możliwy transfer za 10 milionów funtów fot. Mark Fann / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Latem Tottenham Hotspur oraz Everton chcą wzmocnić formację ataku, a Diego Rossi, który odnajduje się na każdej pozycji w formacji ofensywnej, wzbudził ich zainteresowanie - podaje „The Telegraph”.

Urugwajczyk w ciągu ostatnich trzech i pół roku zdążył mocno dojrzeć, a także rozwinąć się piłkarsko. Dość powiedzieć, że w wieku 23 lat Major League Soccer zrobiła się już dla niego za mała.

Zawodnik ma na swoim koncie tytuły króla strzelców czy najlepszego piłkarza młodego pokolenia, a teraz chciały spróbować swoich sił w Europie, z której to pochodzą jego rodzice.

Matka nominalnego lewoskrzydłowego ma ormiańskie korzenie, a ojciec - włoskie. Z kolei gracz może wylądować w Anglii.

Jak bowiem donosi „The Telegraph”, Diego Rossi znalazł się na radarach Tottenhamu Hotspur oraz Evertonu. Obie ekipy poszukują piłkarza, który zadbałby o zdobywanie bramek i wydał się on im idealnym kandydatem.

Według powyższego źródła Los Angeles FC wstępnie oczekiwałoby 10 milionów funtów, czyli blisko 12 milionów euro. Ta kwota leży w zasięgu zarówno „Kogutów”, jak i „The Toffees”.

Bilans Rossiego w amerykańskim zespole to 107 meczów, 56 trafień oraz 21 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy