Tottenham prowadzi rozmowy w sprawie transferów Bergwijna i Piątka

Tottenham prowadzi rozmowy w sprawie transferów Bergwijna i Piątka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano potwierdza doniesienia innych źródeł - Tottenham prowadzi konkretne rozmowy dotyczące transferów Stevena Bergwijna oraz Krzysztofa Piątka.

Władze „Kogutów” rozmawiają z PSV Eindhoven oraz Milanem i wszystko wskazuje na to, że obaj zawodnicy mogą zasilić szeregi Tottenhamu w końcówce zimowego okna.

Jeśli chodzi o Bergwijna, już wcześniej pojawiały się informacje, że 22-letni skrzydłowy doszedł do porozumienia z londyńczykami w sprawie indywidualnej umowy. PSV nie wyraziło jednak zgody na jego testy medyczne, ponieważ nie osiągnęło konsensusu z „Kogutami”. Ten jednak się zbliża i wydaje się dziewięciokrotny reprezentant Holandii zawita do Anglii na koniec stycznia.

Bergwijn, który jest związany z PSV od 2011 roku, rozegrał w tym sezonie 29 spotkań. Zanotował w nich sześć trafień i 13 asyst.

W przypadku Piątka Tottenham zaproponował Milanowi ponad 10 milionów euro za roczne wypożyczenie Polaka. Informowało już o tym Weszło. Oferta leży na stole i wszystko zależy od mediolańczyków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy