Tottenham: Testy medyczne Højbjerga

Tottenham: Testy medyczne Højbjerga fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dan Kilpatrick

Jak informuje m.in. Dan Kilpatrick z „The London Evening Standard”, Pierre-Emile Højbjerg rozpoczął dzisiaj rano testy medyczne przed transferem do Tottenhamu.

Władze „Kogutów” już wcześniej doszły do pełnego porozumienia z Southampton w sprawie transferu duńskiego pomocnika. Różne źródła wymieniają nieco inne kwoty. „Święci” otrzymają za 25-letniego zawodnika najprawdopodobniej 17-20 milionów euro.

Rozpoczęte dzisiaj testy medyczne wskazują na to, że potwierdzenia transferu Højbjerga można spodziewać się nawet w najbliższych godzinach. Duńczyk będzie pierwszym letnim nabytkiem Tottenhamu.

Były zawodnik Bayernu trafił do Anglii w 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał 134 spotkania w koszulce Southampton. W minionym sezonie pomocnik wybiegał na murawy Premier League 33 razy, notując jedną asystę. Højbjergiem interesowało się kilka innych zespołów, w tym Everton, ale od początku zależało mu na przenosinach do Londynu.

Wszystko wskazuje na to, że z Tottenhamu do Southampton na zasadzie transferu definitywnego przejdzie z kolei Kyle Walker-Peters.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej! POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy