Tottenham zaproponował Milanowi dwóch zawodników

Tottenham zaproponował Milanowi dwóch zawodników
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I Calciomercato.com

Według Fabrizio Romano Tottenham zaoferował Juana Foytha i Victora Wanyamę Milanowi.

Między klubami z Londynu i Mediolanu panują dobre relacje. Ich działacze byli w kontakcie zarówno w trakcie zimowego okna transferowego, jak i są teraz. Zdaniem Romano w trakcie niezobowiązujących rozmów władze „Kogutów” zaproponowały „Rossonerim” Foytha i Wanyamę. Obaj nie znajdują się w planach José Mourinho.

Jak donosi włoski dziennikarz, Milan na razie nie podjął tematu. Być może do lata się to zmieni, ale póki co „Rossoneri” nie są zainteresowani powyższą dwójką.

22-letni Foyth zanotował w tym sezonie cztery krótkie występy w Premier League, a licząc wszystkie rozgrywki, wybiegał na murawy siedem razy. 28-letni Wanyama rozegrał jeszcze mniej spotkań, bo tylko cztery.

Kontrakt Foytha z Tottenhamem jest ważny do 30 czerwca 2022 roku. Umowa Wanyamy wygasa rok wcześniej. Jeśli Milan ostatecznie nie zdecyduje się ich pozyskać, można przypuszczać, że „Koguty” spróbują umieścić ich w innych klubach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy