Tottenham zły na Giovaniego Lo Celso i Cristiana Romero. Argentyńczycy mogą zostać ukarani

Tottenham zły na Giovaniego Lo Celso i Cristiana Romero. Argentyńczycy mogą zostać ukarani fot. Tottenham
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Guardian I The Telegraph

Giovani Lo Celso i Cristian Romero podpadli władzom Tottenhamu - piszą „The Guardian” i „The Telegraph”.

Obaj zawodnicy brali udział w niedzielnym, przerwanym kilka minut po jego rozpoczęciu, meczu eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy Argentyną a Brazylią. Wydarzenie to odbiło się szerokim echem w świecie piłki. Brytyjscy dziennikarze sugerują, że Lo Celso i Romero podpadli władzom Tottenhamu.

Argentyńska federacja poinformowała, że dwóch innych graczy, którzy znaleźli się na celowniku Brazylijskiej Agencji Regulacji Zdrowia, a więc Emiliano Buendía i Emiliano Martínez, opuścili zgrupowanie reprezentacji. „The Guardian” informuje, że było to zaplanowane już wcześniej i niedzielne zamieszanie nie miało na to wpływu. Piłkarze Aston Villi mieli wyjechać ze zgrupowania przed trzecim wrześniowym meczem „Albicelestes” z Boliwią i udać się do Chorwacji. „Zielone światło” na taki ruch dali działacze ich klubu.

Powyższe źródło podaje tymczasem, że Lo Celso i Romero nie dostali zgody na udanie się na reprezentacyjne zgrupowanie od Tottenhamu. Wylecieli oni na kadrę na własną rękę i wiele wskazuje na to, że zostaną za to ukarani finansowo przez londyńczyków.

W sobotę Tottenham zmierzy się w lidze z Crystal Palace i Argentyńczycy na pewno opuszczą to spotkanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy