Totti pożegnał De Rossiego. „Zawsze będziesz moim bratem”

Totti pożegnał De Rossiego. „Zawsze będziesz moim bratem”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Francesco Totti I Instagram

Daniele De Rossi poinformował we wtorek o swoim odejściu z Romy. Włoskiego pomocnika pożegnała inna legenda „Giallorossich”, Francesco Totti.

De Rossi trafił do rzymskiego klubu w 2000 roku, gdy występował jeszcze na pozycji napastnika. Przechodząc przez kolejne szczeble, szybko zadebiutował w jego pierwszej drużynie. Od tamtej pory rozegrał w niej 615 spotkań. Zdobył 63 bramki i zanotował 54 asysty, sięgając z Romą po Puchar i Superpuchar Włoch.

„Dzisiaj smutny dzień. Zamyka się kolejny ważny rozdział w historii Romy i całego Rzymu. Naszego Rzymu.

Przez te wszystkie lata byliśmy ze sobą bardzo blisko. Dorastaliśmy razem, stając się mężczyznami, piłkarzami, rodzicami... Wiedzieliśmy, że ten moment kiedyś nadejdzie. Chcę ci tylko powiedzieć, że byłeś i już na zawsze pozostaniesz moim bratem. Życzę ci wszystkiego, co tylko sobie wymyślisz. Wiem, że wszystko zrobisz jak najlepiej - tak jak to zawsze robiłeś.

Kocham cię, Dani” - napisał Totti na swoim Instagramie.

Podkreślmy, że obaj zawodnicy za swoich najlepszych czasów byli wielokrotnie łączeni z większymi klubami, ale nie zdecydowali się na odejście z Romy. Totti zakończył karierę dwa lata temu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy