Tragedia w Argentynie. 23-letni Ezequiel Esperón zginął tragicznie podczas domowej imprezy

Tragedia w Argentynie. 23-letni Ezequiel Esperón zginął tragicznie podczas domowej imprezy
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Twitter

Ezequiel Esperón bardzo pechowo wypadł z balkonu podczas domowej imprezy. Zmarł niedługo po przewiezieniu do szpitala.

Odkąd rozstał się z meksykańskim Atlante, Esperón pozostawał bez klubu. Piłkarskie bezrobocie trwało kilka miesięcy, dlatego piłkarz wrócił do swojej ojczyzny - Argentyny. W zeszły weekend bawił się wraz ze znajomymi w Buenos Aires na domowej imprezie, ta jednak skończyła się dla niego tragicznie.

23-latek przebywał wraz ze znajomymi w mieszkaniu w regionie Villa Devoto. Około trzeciej nad ranem doszło do niezwykle nieszczęśliwego wypadku - zawodnik wychylił się przez barierkę balkonu, ta jednak była źle zamontowana, przez co uległa pod naporem ciężaru mężczyzny. Esperón wypadł z szóstego piętra.

Jego znajomi natychmiast wezwali pomoc, a ratownicy medyczni przetransportowali piłkarza do szpitala Zubizarrety w Buenos Aires. Tam nie zdołano go jednak uratować i Esperón zmarł wkrótce po przybyciu do placówki.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie, ale niemalże pewne jest to, że potwierdzi ono jedynie wstępne ustalenia, a samo dochodzenie jest jedynie formalnością. Funkcjonariusze wykluczają możliwy udział osób trzecich, a to oznacza, że 23-latek zginął przez nieszczęśliwy wypadek.

Esperón zaczynał swoją karierę w Club Atlético All Boys, jednym z mniejszych klubów w Buenos Aires. Później przeniósł się do brazylijskiego Porto Alegre, gdzie grał dla Internacionalu, a następnie w Grêmio. Jego ostatnim klubem było meksykańskie Atlante. Między innymi jego byłe zespoły opublikowały w mediach społecznościowych oficjalne kondolencje dla rodziny zmarłego piłkarza.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy