Transfer Boruca? „Mówił, że chciałby tam trafić”

Transfer Boruca? „Mówił, że chciałby tam trafić”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cafe Futbol I Polsatsport.pl

W niedzielnym Cafe Futbol poruszony został temat przyszłości Artura Boruca.

W piątek doświadczony bramkarz zagrał w meczu towarzyskim z Urugwajem (0:0), żegnając się tym samym oficjalnie z kadrą narodową. O ile w reprezentacji już go nie zobaczymy, to wydaje się, że 37-latek nie zamierza jeszcze rozstawać się z piłką. Umowa Boruca z Bournemouth jest ważna do 30 czerwca 2018 roku. Oprócz możliwości jej przedłużenia spekuluje się, że polski bramkarz mógłby wrócić do Legii Warszawa bądź przenieść się do MLS


- Podstawowa rzecz jest taka, że Bournemouth powinno przedłużyć z nim kontrakt jeszcze na dwa lata. Nawet, jeśli miałby być cały czas rezerwowym. Do pewnego momentu był on zdecydowanym numerem jeden i pomógł drużynie utrzymać się w Premier League. Naprawdę robił wtedy różnicę - przyznał w trakcie Cafe Futbol Tomasz Hajto, dodając:

- Bournemouth cały czas korzysta ze stadionu, na którym grało w League One. Artur chciałby jeszcze na koniec pograć na pięknym, dużym obiekcie. Ja na jego miejscu spróbowałbym MLS. Ciekawa liga, fajne życie. Kiedyś powiedział mi zresztą w kuluarach, że jeszcze na dwa lata by tam poszedł. Niekoniecznie dla pieniędzy.

- Słyszałem o ciepłym kierunku, więc jeśli MLS, to albo klub Beckhama - Miami, albo Los Angeles. Z takim Chicago Fire, biorąc pod uwagę ilu ma tam kolegów, to mogłoby być groźnie - powiedział z kolei Mateusz Borek.  

Dodajmy, że w tym sezonie Boruc nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu w Premier League. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy