Transfer Dariusza Treli gotowy, by ruszyć z miejsca. Hiszpania? A może Rosja?

Transfer Dariusza Treli gotowy, by ruszyć z miejsca. Hiszpania? A może Rosja?
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Transfery.info

Na początku wakacji mówiło się o tym, że przez lipiec i sierpień Real Valladolid będzie obserwował bramkarza gliwickiego Piasta, Dariusza Trelę. Niestety, Trela na obozie na Węgrzech złapał kontuzję.

Właśnie na Węgrzech bramkarza Piast obserwować mieli wysłannicy Valladolid. - Wszystko było już dopięte, obserwatorzy byli gotowi, by przylecieć na nasz obóz i nagle ten uraz - mówi nam agent Treli, Ireneusz Hurwicz.
 
- Teraz jednak Trela powinien wrócić do bramki, więc może jeszcze przed końcem okienka uda się transfer ruszyć z miejsca - dodaje.
 
Jak udało nam się ustalić, poza klubem z Primera Division, oglądać Trelę będzie jeszcze jeden zespół, grający w Rosji. O jaki klub dokładnie chodzi?
 
- Na tym etapie zdradzać szczegółów nie będę, bo jak tylko inni agenci dowiedzą się o tym, że ten klub gorączkowo poszukuje bramkarza, będą chcieli nas ubiec - mówi Hurwicz.
Więcej na temat: Dariusz Trela Piast Gliwice Polska

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy