Transfer Jovicia nie taki tuż-tuż? Eintracht nie odbył jeszcze rozmów!

Transfer Jovicia nie taki tuż-tuż? Eintracht nie odbył jeszcze rozmów! fot.
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Hiszpańskie media są przekonane, że przenosiny Luki Jovicia do Realu Madryt są już tylko kwestią ustalenia kilku szczegółów. Inne zdanie na ten temat ma jednak dyrektor sportowy Eintrachtu Frankfurt.

W ciągu ostatnich kilkunastu godzin pojawiło się wiele doniesień na temat osiągniętego porozumienia przedstawicieli serbskiego napastnika z władzami „Królewskich” oraz obu klubów w sprawie realizacji transferu utalentowanego zawodnika, który miałby przenieść do Madrytu za 60 milionów euro i podpisać z nowym pracodawcą sześcioletnią umowę (więcej - TUTAJ).

Te informacje zostały jednoznacznie zdementowane przed dyrektora sportowego ekipy z Commerzbank-Arena, który przyznał otwarcie, że wysłannicy Realu nie odbyli z Eintrachtem Frankfurt nawet wstępnych rozmów na temat sprowadzenia 21-latka.

- Nie było żadnego zapytania ze strony Realu Madryt. Przynajmniej raz nie muszę używać niewinnych kłamstw, bo taka jest prawda, że Hiszpanie naprawdę jeszcze nie nawiązali z nami kontaktu - powiedział Fredi Bobic.

Jeżeli słowa działacza nie są jedynie zasłoną dymną dla domknięcia szczegółów związanych ze sprzedażą reprezentanta Serbii do „Królewskich”, to wciąż inne zainteresowane klubu mają szansę na sprowadzenie młodego napastnika. Spośród nich do ewentualnej walki z ekipą z Estadio Santiago Bernabéu może z pewnością stanąć Bayern Monachium, gdzie podobno widziałby się sam piłkarz (więcej - TUTAJ).

Jović rozegrał do tej pory 44 spotkania dla Eintrachtu Frankfurt i strzelił w nich aż 26 bramek oraz zanotował siedem asyst.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy