Transfer Kędziory na ostatniej prostej

Transfer Kędziory na ostatniej prostej
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Piotr Wołosik (Twitter)

Niewykluczone, że jeszcze w obecnym tygodniu Tomasz Kędziora pożegna się z Lechem i wyjedzie na wschód.

Dziennikarz Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy) poinformował na Twitterze, że ustalane są właśnie ostatnie szczegóły przeprowadzki zawodnika do Kijowa. Potwierdzają się zatem doniesienia, że Ukraincy pokonali konkurencję w walce o podpis młodzieżowego reprezentanta Polski.

Klub z Poznania lada moment straci zatem kolejnego swojego wychowanka, a jednocześnie piłkarza podstawowego składu. Sprzedano już bowiem Jana Bednarka do Southampton, a Dawid Kownacki znajduje się o krok od Standardu Liege. 

Prawy obrońca powinien kosztować Dynamo około 2,5 miliona euro plus bonusy, sam natomiast podpisze długoterminowy kontrakt. Jeśli dojdzie do finalizacji transakcji, podąży drogą Łukasza Teodorczyka, który w 2014 roku równeż zamienił Lecha na Kijów.

23-letnim Kędziorą interesowały się przede wszystkim włoskie drużyny, ale oferowały one gorsze warunki finansowe niż Ukraińcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy