Transfer Sevilli anulowany. Amavi nie przeszedł testów medycznych!

Transfer Sevilli anulowany. Amavi nie przeszedł testów medycznych!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: El Decano Deportivo

Jordan Amavi nie wzmocni Sevilli, chociaż jego transfer był już przesądzony.

Hiszpanie kilka dni temu oficjalnie poinformowali o osiągnięciu porozumienia z Aston Villą dotyczącego warunków transferu lewego obrońcy. Francuz miał kosztować osiem milionów euro. Od podpisania pięcioletniego kontraktu, którego szczegóły także ustalono, dzieliły go tylko testy medyczne.

Chociaż badania lekarskie to zazwyczaj formalność, dlatego transfery bywają ogłaszane przed ich przeprowadzeniem, to akurat w przypadku 23-latka okazały się przeszkodą przed dołączeniem do nowego klubu. Media twierdzą bowiem zgodnie, że zły stan kolana przesądził o wycofaniu się Andaluzyjczyków z transakcji.

Amavi wróci teraz zatem do Birmingham, gdzie wspólnie z Aston Villą rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Celem jego ekipy będzie powrót do Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy