Transfery Ekstraklasa - ostatni dzień okna w Polsce [Relacja na żywo]

Transfery Ekstraklasa - ostatni dzień okna w Polsce [Relacja na żywo]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Zapraszamy do śledzenia relacji z ostatniego dnia zimowego okienka transferowego w Polsce.

Relacja live

<fanfary>

NO I WRESZCIE! OFICJALNIE: Dwa pierwsze i jedyne transfery do Ekstraklasy w ostatni dzień okna. Grecy Stavros Vasilantonopoulos i Georgios Giakoumakis w Górniku Zabrze. Prawy obrońca i napastnik zostali wypożyczeni z AEK-u Ateny.

23:07, a wciąż bez ani jednego transferu do klubu Ekstraklasy. Deadline na bogato.
OFICJALNIE: Adam Örn Arnarson odchodzi z Górnika Zabrze. Kontrakt 24-letniego prawego obrońcy został rozwiązany za porozumieniem stron.
OFICJALNIE: Michał Mydlarz w GKS-ie Jastrzębie 1926. Ofensywny pomocnik przeniósł się do pierwszoligowego klubu na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa.
Poznaliśmy przyczynę rozwiązania umowy Trabzonsporu z Danielem Sturridge'em. Anglik został zawieszony przez krajowy związek do 17 czerwca 2020 roku, a FIFA rozciągnęła obowiązywanie tej kary na cały świat, za przekazywanie najbliższym informacji na temat zakładów bukmacherskich z jego udziałem.
Włoskie media coraz głośniej mówią o możliwym letnim transferze Arkadiusza Milika, który nie może dojść do porozumienia z władzami Napoli w kwestii przedłużenia współpracy.
Przegląd Sportowy: Diafra Sakho nie zasilił szeregów Górnika Zabrze ze względu na rozbieżności dotyczące długości obowiązywania umowy z polskim klubem. Senegalczyk chciał podpisać tylko półroczną umowę.
Wszystko wskazuje na to, że Sławomir Peszko nie trafi do Widzewa Łódź. „Peszko oczekiwał 1,5 roku kontraktu, a Widzew proponował pół roku. I zdechło” - pisze na Twitterze Piotr Wołosik.

„24-letni Damian Warchoł (Pelikan Łowicz) został zarejestrowany przez Legię. Jesienią 16 meczów, 17 bramek w III lidze. W Legii ma grać w rezerwach, także w III lidze” - informuje Paweł Mogielnicki.

OFICJALNIE: 21-letni Martin Adamec z Jagiellonii Białystok udał się na zasadzie półrocznego wypożyczenia do Wigier Suwałki.
To już się nie zmieni - największym transferem zimowego okna w Polsce będzie przejście Bartosza Slisza z Zagłębia Lubin do Legii Warszawa za półtora miliona euro. Jednocześnie to rekord zakupowy w całej historii Ekstraklasy.
Minęła 14, wciąż czekamy na pierwszy tego dnia transfer w Ekstraklasie.
OFICJALNIE: 31-letni obrońca Erik Čikoš piłkarzem Puszczy Niepołomice. Tym samym potwierdzono pierwszy transfer w polski deadline.

Wygląda na to, że Górnik Zabrze nieco naprawi dzień:

Wciąż nic...
Ekscytujący ostatni dzień zimowego okna w Polsce. Do tej pory ani jednej potwierdzonej transakcji na poziomie centralnym.
Informacja spoza Polski. OFICJALNIE: Daniel Sturridge rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Trabzonsporem. Anglik występował w tureckim klubie od sierpnia 2019 roku.
Szymon Podstufka z Weszlo.com poinformował, że Diafra Sakho nie trafi ostatecznie do Górnika Zabrze.
Łukasz Grabowski z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że Sławomir Peszko prowadzi zaawansowane rozmowy z Widzewem Łódź i jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to wkrótce powinien podpisać umowę z drugoligowym zespołem.
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z ostatniego dnia zimowego okienka transferowego w Polsce. Postaramy się umieścić w niej wszystkie informacje dotyczące wydarzeń mających miejsce na naszym podwórku. 

TRANSFER DEADLINE DAY w Polsce

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy