Transfery - Relacja na żywo [16/04/2025]
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń w dniu 16 kwietnia 2025 roku.
![Transfery - Relacja na żywo [16/04/2025]](img/photos/106083/1500xauto/relacja-16042024.jpg)
Filip Rózga na ten moment nie ma w planach przedłużenia swojego kontraktu z Cracovią. [Łukasz Olkowicz]
Pod osłoną Ligi Mistrzów okazałe zwycięstwo w Premier League odniosło Newcastle United. Ekipa z St James' Park wygrała u siebie 5-0 z Crystal Palace.
Końcowe wyniki środowych spotkań na etapie ćwierćfinału Ligi Mistrzów:
Inter Mediolan 2-2 Bayern Monachium (awans Interu)
Real Madryt 1-2 Arsenal (awans Arsenalu)
UEFA wydała komunikat w sprawie rzutu karnego, który nie został przyznany Realowi Madryt: „Rzut karny dla Realu Madryt został anulowany z powodu braku faulu Declana Rice’a”
Tak do przerwy wyglądają wyniki środowych meczów na etapie ćwierćfinału Ligi Mistrzów:
Inter Mediolan 0-0 Bayern Monachium
Real Madryt 0-0 Arsenal
Lech Poznań ma w planach letnią sprzedaż Afonso Sousy. Działacze już teraz szukają chętnych kupców. [Piotr Wołosik]
To może się wydarzyć. Mariusz Stępiński prowadzi rozmowy dotyczące transferu do Widzewa Łódź. [Łukasz Olkowicz]
OFICJALNIE: Valērijs Šabala przedłużył umowę z Chojniczanką Chojnice do 30 czerwca 2026 roku z opcją prolongaty o dodatkowy rok.
OFICJALNIE: Erik Janža został zawieszony przez Komisję Ligi na trzy mecze. To efekt obejrzanej przez niego czerwonej kartki po starciu Górnika Zabrze z Zagłębiem Lubin.
Jürgen Klopp zgodziłby się odejść z Red Bulla tylko dla prowadzenia Realu Madryt lub reprezentacji Brazylii. [UOL]
OFICJALNIE: Wisła Kraków przekazała, że w ostatnim meczu rezerw Bartosz Talar zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie, a Filip Baniowski doznał uszkodzenia prawego stawu skokowego. W obu przypadkach nie obędzie się bez długiej przerwy.
Liga Mistrzów: Składy na Real Madryt - Arsenal [OFICJALNIE]
OFICJALNIE: Wskutek uszkodzenia kości piszczelowej 32-letni Kornel Osyra z Podbeskidzia Bielsko-Biała będzie pauzował przez około cztery tygodnie.
OFICJALNIE: Eintracht Frankfurt wykupił Rasmusa Kristensena z Leeds United. Podpisał z nim kontrakt do 30 czerwca 2029 roku.
OFICJALNIE: Związany dotychczas z Miedzią Legnica Mateusz Abramowicz na zasadzie transferu medycznego trafił do Odry Opole.