Trener ŁKS-u Łódź zdradził, co ze zdrowiem Daniego Ramíreza

Trener ŁKS-u Łódź zdradził, co ze zdrowiem Daniego Ramíreza fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: ŁKS Łódź

Podczas ligowego spotkania ŁKS-u Łódź z Lechem Poznań (2:3) na murawę upadł Dani Ramírez. Sytuację zdrowotną swojego podopiecznego skomentował trener Marcin Matysiak.

Ten przykry incydent miał miejsce w 40. minucie niedzielnego meczu, gdy wynik na tablicy wskazywał jednobramkowe zwycięstwo Lecha Poznań po trafieniu Mikaela Ishaka.

Wówczas piłkarz ŁKS-u Łódź Dani Ramírez źle się poczuł, przez co bezwiednie upadł na murawę, a następnie natychmiastowo opuścił boisko na noszach przy asekuracji służb medycznych.

Dzięki szybkiej oraz sprawnej interwencji Hiszpan odzyskał przytomność, choć wszyscy kibice zaczęli zastanawiać się, jaka była przyczyna zasłabnięcia Ramíreza oraz jak będzie wyglądała jego dalsza sytuacja.

Pierwsze informacje napływające z obozu łódzkiego klubu są całkiem optymistyczne. Trener Marcin Matysiak przyznał, że na ten moment stan hiszpańskiego zawodnika jest stabilny, a powodem omdlenia mógł być wysoki poziom insuliny.

- Wygląda na to, że z Danim Ramírezem jest na szczęście w porządku. Jego stan jest stabilny. To nie problem z sercem. Wedle słów lekarza miał wysoki poziom insuliny i być może to spowodowało to omdlenie. Mam nadzieję, że szybko do nas wróci. Trzymamy kciuki za jego zdrowie - powiedział.

Niedzielne spotkanie ŁKS-u z Lechem zakończyło się zwycięstwem „Kolejorza” (2:3).

Ramírez w obecnym sezonie rozegrał łącznie 30 spotkań, w których udało mu się zdobyć siedem bramek oraz zanotować dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy