Trent Alexander-Arnold: To moja druga ulubiona drużyna

Trent Alexander-Arnold: To moja druga ulubiona drużyna fot. sbonsi / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: AS

Trent Alexander-Arnold stwierdził w rozmowie z „AS”, że oprócz Liverpoolu, jego drugim ulubionym klubem na świecie jest FC Barcelona. Uważa, że oba te zespoły cechują podobne wartości.

Trent Alexander-Arnold należy do ścisłego grona czołowych prawych defensorów na świecie. Pomimo wielu mankamentów w grze obronnej, jego obecność stanowi dla drużyny ogromne wzmocnienie ofensywy. W trwającym sezonie Premier League zaliczył już 11 asyst.

23-letni wychowanek Liverpoolu od zawsze marzył o grze dla tego klubu, dlatego cieszy go możliwość osiągania kolejnych drużynowych sukcesów. Nie rozważa opuszczenia Wysp Brytyjskich, natomiast odpowiedział na pytanie o swoją drugą ulubioną ekipę.

Reprezentant Anglii wyróżnił FC Barcelonę, którą podziwiał za czasów dziecięcych. Uważa, że „Duma Katalonii” oraz „The Reds” mają zbliżone wartości i wizję budowania drużyny, która zakłada wprowadzenie zawodników z klubowej akademii.

- Powiedziałbym, że moją drugą ulubioną drużyną jest Barcelona. Czuję, że mają takie same pomysły i wartości jak Liverpool. Lubią wprowadzać zawodników przez akademię.

- Dorastałem, oglądając Lionela Messiego i tę wyjątkową drużynę Barcelony z Andresem Iniestą, Xavim Hernandezem, Thierrym Henrym i Samuelem Eto'o – mówi Alexander-Arnold.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy