Trzech pomocników opuści Arsenal?

Trzech pomocników opuści Arsenal? fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: London Evening Standard

Arsenal rozważa zgodę na odejście Mikela Artety, Mathieu Flaminiego i Tomasa Rosicky'ego.

Kontrakty wszystkich trzech pomocników wygasają wraz z końcem aktualnego sezonu. Na chwilę obecną mało prawdopodobnie wydaje się to, że "Kanonierzy" zdecydują się na przygotowanie propozycji nowych umów.

Według "London Evening Standard", pozbycie się Francuza, Hiszpana i Czecha ma mieć związek z obawą o ich dyspozycję na boisku ze względu na dość zaawansowany piłkarsko wiek. 

Po przejściu operacji kolana, Rosicky jest wyłączony z gry do świąt Bożego Narodzenia. Choć to on najdłużej gra w Arsenalu, w ostatnich latach więcej czasu spędza w gabinetach lekarzy niż na boisku.

Arsene Wenger podobno ceni sobie wpływ, jaki Arteta i Flamini mają na jego szatnię, jednak w aktualnych rozgrywkach żaden z nich nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie. "London Evening Standard" dodaje, że to właśnie francuski szkoleniowiec podejmie ostateczną decyzję w sprawie przyszłości wspominanej trójki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy