Trzęsienie ziemi w Górniku Zabrze. Ważny działacz zrezygnował [OFICJALNIE]

Trzęsienie ziemi w Górniku Zabrze. Ważny działacz zrezygnował [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze pozostanie bez prezesa po tym, jak z posadą prezesa pożegnał się Adam Matysek.

Górnik Zabrze pomimo problemów finansowych radzi sobie całkiem dobrze i zajmuje w Ekstraklasie dziewiąte miejsce.

Wielokrotny mistrz Polski stoi w obliczu prywatyzacji, a zainteresowanie pakietem akcji „Trójkolorowych” przejawia między innymi niemiecki podmiot, którego przedstawiciele pozostają w dobrych relacjach z Lukasem Podolskim.

Możliwe zatem, że wkrótce pojawią się oficjalne informacje w tej sprawie.

Na razie kibice Górnika Zabrze muszą zmierzyć się z inną sensacyjną informacją - odejściem prezesa Adam Matyska, o czym poinformował najpierw „Dziennik Zachodni”, a później potwierdził klub.

Decyzja zaskoczyła nie tylko środowisko fanów, ale też między innymi prezydent miasta Małgorzatę Mańkę-Sulik.

Matysek w ostatnich dniach mierzył się z ogromną falą hejtu, a wpływ na to miały głównie problemy finansowe, z którymi zmaga się klub. To przekłada się między innymi na zaległości wobec piłkarzy.

Jakby tego było mało, brakuje konkretów w obliczu obchodów 75-lecia Górnika Zabrze, co również powoduje dużą szramę na wizerunku Matyska.

To kolejne po Łukaszu Miliku, odejście kluczowego działacza.

Obecnie na zarząd składają się zatem Tomasz Masoń i Małgorzata Miller-Gogolińska.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen przekonany, co zrobi Hiszpan Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy