Tunezyjczyk w Leverkusen

Tunezyjczyk w Leverkusen
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Bayer Leverkusen pozyskał reprezentanta Tunezji, Karima Hagui.<br> <br>Obrońca był łączony z niemieckim klubem od momentu odejścia ze Strasbourga, który spadł z Ligue 1.<br> <br>O 22-letniego piłkarza(...)


Bayer Leverkusen pozyskał reprezentanta Tunezji, Karima Hagui.

Obrońca był łączony z niemieckim klubem od momentu odejścia ze Strasbourga, który spadł z Ligue 1.

O 22-letniego piłkarza walczyło również francuskie Rennes, które chciało zatrzymać go we Francji ale zawodnik chciał doświadczyć czegoś nowego, dlatego wybrał ligę niemiecką.
Więcej na temat: Niemcy Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy