TVP Sport z głośnym „transferem”

TVP Sport z głośnym „transferem” fot. Maja Strzelczyk [YouTube]
Norbert Niebudek
Norbert Niebudek
Źródło: Meczyki.pl

Jakub Polkowski przejmie funkcję zastępcy dyrektora do spraw programowych w TVP Sport - informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Według informacji przekazywanych przez Włodarczyka Polkowski podejmie prace w TVP Sport już od piątku, zastępując w roli osoby odpowiedzialnej za kierowanie redakcją Sebastiana Staszewskiego.

- Będzie odpowiadał za redakcję i produkowane przez nią treści, przygotowanie transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych czy rozwijanie oferty programowej anteny wspólnie z dyrektorem TVP Sport – Jakubem Kwiatkowskim - czytamy na łamach portalu Meczyki.pl.

Wcześniej Polkowski pracował dla Canal+ Sport, do którego dołączył w 2021 roku. Tam gościł w wielu programach emitowanych na wspomnianej antenie. Udzielał się także jako komentator i reporter. Pod koniec ubiegłego roku ogłosił jednak swoje odejście z szeregów Canal+.

„Polkoś” jest współtwórcą kanału Foot Truck na platformie YouTube, do którego zapraszane są znane osoby zarówno ze świata polskiego, jak i europejskiego futbolu.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk, praca w TVP Sport nie przeszkodzi Polkowskiemu w kontynuowaniu działalności przy wspomnianym projekcie.

W ubiegłych latach dziennikarz pracował ponadto dla Polskiego Związku Piłki Nożnej, tworząc treści na Łączy Nas Piłka. W jego CV widnieją również publikacje dla „Futbol News”, Weszlo.com, „Kopalni” oraz Newonce Sport”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy