Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA!

Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Sonny Kittel latem trafił do Rakowa Częstochowa z Hamburgera SV, a teraz o jego zarobkach w zespole mistrza Polski informuje „Bild”.

Kontuzja Iviego Lopeza poskutkowała tym, że latem Rakowa Częstochowa musiał prędko szukać kogoś, kto go zastąpi.

Z tego powodu pod Jasną Górę trafili John Yeboah oraz Sonny Kittel.

O ile za tego pierwszego trzeba było słono zapłacić, o tyle drugi z nich przyszedł do mistrza kraju w ramach wolnego transferu. Na papierze to zresztą wielki hit transferowy.

Początek 30-latka w nowym miejscu był obiecujący, bo strzelił gola już w debiucie przeciwko Karabachowi.

Ostatnio jednak pojawiły się doniesienia, że jest on niezadowolony z przenosin do Polski, a o powodach informowaliśmy w tym miejscu.

„Bild” natomiast opublikował zarobki tego zawodnika.

Według informacji wspomnianego źródła w szeregach mistrza Polski Kittel inkasuje miesięcznie 40 tysięcy euro samej podstawy, a do tego dochodzą jeszcze premie. W skali całego roku może zatem liczyć na gażę rzędu pół miliona euro.

Kontrakt wiąże go z obecnym zespołem do 30 czerwca 2026 roku.

Ofensywny pomocnik strzelił już w tym sezonie dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy