U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją

U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Czesław Michniewicz ogłosił listę zagranicznych powołań do reprezentacji U-21 na wrześniowe spotkania z Estonią oraz Rosją.

Polacy zmierzą się w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Estonią i Rosją odpowiednio 4 oraz 8 września. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Parnawie, a drugi - w Łodzi. Obecnie podopieczni Michniewicza z dorobkiem 10 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli grupy 5. Rosja wyprzedza ich o cztery „oczka”, ale rozegrała jedno spotkanie więcej.

Na liście powołanych znalazło się osiem nazwisk, w tym trzech bramkarzy - Marcin Bułka, Kamil Grabara oraz Radosław Majecki.

Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-21 na wrześniowe mecze:

Bramkarze: Marcin Bułka (Paris Saint-Germain), Kamil Grabara (Liverpool), Radosław Majecki (AS Monaco).

Obrońcy: Jakub Kiwior (Žilina),

Pomocnicy i napastnicy: Mateusz Bogusz (Leeds United), Patryk Dziczek (Salernitana), Przemysław Płacheta (Norwich City), Patryk Klimala (Celtic).

Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE]

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy