Udinese zaopiekuje się niepełnosprawną siostrą Morosiniego

Udinese zaopiekuje się niepełnosprawną siostrą Morosiniego
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Telegraph

Klub, z którego do Livorno wypożyczony był Piermario Morosini, Udinese Calcio, zaopiekuje się jedyną żyjącą jeszcze osobą z rodziny tragicznie zmarłego piłkarza – jego niepełnosprawną siostrą.

 

Po śmierci rodziców, odpowiedzialność za siostrę wziął na siebie Piermario. Po dramacie, do którego doszło w sobotę, dziewczyna nie ma nikogo.
 
Antonio Di Natale wykazał się wielką postawą. Razem ze swoim klubem będzie finansowo, i w każdy inny sposób, pomagać kobiecie.
 
- Znamy jej sytuację . Drużyna, władze klubu, fundacja Udinese for Life – wszyscy wiedzą, że wsparcie jest niezbędne, dlatego się na to zdecydowaliśmy. Będziemy z nią przez całe życie. Ona nas potrzebuje, robimy to dla niej i dla Mario – stwierdził poruszony Di Natale.
 
- Kiedy zobaczyłem zajście w TV, od razu wiedziałem, że to coś poważnego. To było straszne. Był wyjątkowym chłopakiem, tętnił życiem. Pomimo problemów, z którymi musiał się mierzyć, zawsze był dostępny dla klubu i dawał nam dużo siły – dodał Antonio.
 
Historię rodziny Morosinich możesz znaleźć 
tutaj

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy