Ukraińsko-rosyjska bójka między piłkarzami w Turcji [WIDEO]

Ukraińsko-rosyjska bójka między piłkarzami w Turcji [WIDEO] fot. Bombardir.ru
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sports.ru

W jednym z tureckich hoteli doszło do spięcia pomiędzy piłkarzami FK Minaj a zawodnikami Szynnika Jarosław.

FK Minaj to ukraiński ekstraklasowicz, który zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Drużyna Szynnika Jarosław plasuje się na dziewiątej lokacie w drugiej lidze rosyjskiej. W Turcji obie ekipy przygotowują się do drugiej części sezonu 2022/2023.

Jak można przeczytać na Sports.ru, obie trafiły do hotelu Royal Seginus w Antalyi i w poniedziałkowy wieczór doszło do masowej bójki między stronami.

W sieci krążą dwie wersje wydarzeń: prorosyjska i proukraińska. Wedle tej pierwszej przedstawiciele Minaj mieli zażądać od pracownika Szynnika odśpiewania ukraińskiego hymnu. Następnie kilku piłkarzy ukraińskiego klubu miało pobić zawodnika klubu z Rosji w windzie, a gdy ta dojechała do celu, rozpętała się większa awantura.

Michaił Spiwakowski przeczy tym doniesieniom. Władzom Minaj od początku zależało na tym, by nie przebywać w jednym hotelu z Rosjanami, ale z powodu trzęsienia ziemi w Turcji i problemów z kwaterami Szynnik został przeniesiony do tego samego obiektu. Bójkę miało z kolei zacząć nieodpowiednie zachowanie pijanego piłkarza drużyny z Jarosławia wobec personelu hotelu. Gracz Minaj miał zwrócić mu uwagę, po czym doszło do ostrej wymiany zdań z udziałem większej liczby osób.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy