Upór „Młotów” przyniósł efekty. OFICJALNIE: Benrahma w Premier League, mimo nagłej zmiany warunków

Upór „Młotów” przyniósł efekty. OFICJALNIE: Benrahma w Premier League, mimo nagłej zmiany warunków
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: West Ham United

Wykryty problem nie przeszkodził West Hamowi United w sfinalizowaniu hitowego transferu Saïda Benrahmy.

Zanim poprzedni sezon dobiegł końca, Algierczyk był łączony z klubami pokroju Chelsea czy Tottenhamu Hotspur. Ostatecznie przybył do Londynu, ale zasilając ekipę, w której gra Łukasz Fabiański.

Mowa oczywiście o West Hamie United, czyli popularnych „Młotach” dowodzonych przez Davida Moyesa. Szkot zagiął parol na 25-latka i pragnął go do tego stopnia, że nawet drobny uraz wykryty podczas testów medycznych nie przesądził o niepowodzeniu całej operacji, choć wszystko początkowo na to wskazywało.

Jeszcze w południe wydawało się, że transfer definitywny ustalony na kwotę 27 milionów euro podstawy i dodatkowy pięciu milionów będzie trzeba odwołać. Tak się jednak nie stało, mimo że negocjacje trzeba było prowadzić od nowa.

Nowe ustalenia to wypożyczenie ważne do 30 czerwca 2021 roku z obowiązkiem wykupu, który może przekształcić się w opcję. Aby do tego doszło, gracz musiałby doznać poważnej kontuzji.

Londyńczycy już teraz zapłacą cztery miliony funtów, a dokonanie stałego transferu będzie ich kosztowało 21 milionów plus pięć milionów w formie bonusów.

Saïd Benrahma to lewoskrzydłowy, który w koszulce Brentfordu uzbierał 94 występy okraszone 30 trafieniami i 27 asystami. Teraz notuje długo wyczekiwany sportowy awans, jakim jest możliwość rywalizacji na poziomie Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy