Valencia drugi raz w sezonie 2019/2020 zmieniła trenera [OFICJALNIE]

Valencia drugi raz w sezonie 2019/2020 zmieniła trenera [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Valencia

Valencia poinformowała o pożegnaniu z Albertem Celadesem.

56-letni Hiszpan prowadził ekipę „Nietoperzy” od września minionego roku, kiedy to zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Marcelino Garcię Torala.

W ostatnim czasie prowadzony przez niego zespół spisywał się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Przegrał trzy kolejne mecze, co doprowadziło do tego, że postanowiono się z nim rozstać.

Do końca sezonu Valencia będzie prowadzona przez Voro Gonzaleza jako tymczasowy trener. Dopiero potem zostanie podjęta decyzja o stałym następcy Celadesa.

Gonzalez przez wiele lat był związany z ekipą z Estadio Mestalla. W przeszłości był już parokrotnie zatrudniany przez działaczy „Nietoperzy” w formie „strażaka”. Teraz czeka go podobne wyzwanie.

Po 32 kolejkach Valencia plasuje się w tabeli LaLigi na ósmym miejscu z dorobkiem 46 punktów.

To druga zmiana trenera w Valencii w tym sezonie. We wrześniu Marcelino został zastąpiony przez Celadesa, który wygrał 15 z 41 spotkań.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy