Valencia finalizuje pierwszy letni transfer. Na początek skrzydłowy!

Valencia finalizuje pierwszy letni transfer. Na początek skrzydłowy!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca

Valencia CF działa z wyprzedzeniem. Według najnowszych wieści właśnie zapewniła sobie angaż Jasona, skrzydłowego UD Levante.

24-latek od kilku sezonów zbiera doskonałe recenzje. Wciąż jednak nie przydłużył on kontraktu z Levante i wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie. „Marca” donosi bowiem, że zawodnik podpisał wstępne porozumienie z Valencią.

W jego ramach Jason ma spędzić na Mestalla cztery najbliższe sezony, począwszy od kampanii 2019/2020. To oczywiście wiąże się ze sporą podwyżką.

Przypomnijmy, że obecna umowa prawoskrzydłowego, który odnajduje się także po przeciwległej stronie boiska, wygasa za pół roku. Tym samym może on swobodnie negocjować z innymi klubami, a chętnych na jego zakontraktowanie nie brakowało. Wśród ekip zainteresowanych byłym zawodnikiem Albacete wspomniane źródło wymienia m.in. Villarreal czy Sevillę, lecz wygląda na to, że to „Nietoperze” wygrały batalię o 24-latka. 

W obecnym sezonie Jason wystąpił w 29 spotkaniach, strzelił gola i zanotował dwie asysty. Natomiast jego łączny bilans w koszulce Levante to 95 meczów, 12 trafień i siedem ostatnich podań. 

Dla Valencii będzie to pierwszy letni transfer.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy