Victor Osimhen obiera kurs na Premier League

Victor Osimhen obiera kurs na Premier League fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Victor Osimhen może latem opuścić SSC Napoli. Coraz większe szanse na transfer mają Chelsea oraz Manchester United - informuje Florian Plettenberg.

26 goli i pięć asyst w 33 meczach trwającego sezonu, a potencjalnie również tytuł króla strzelców Serie A oraz MVP rozgrywek działają na wyobraźnie gigantów.

Nigeryjczyka chciałyby mieć u siebie Bayern Monachium, Chelsea, Paris Saint-Germain czy Manchester United, ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wydatek rzędu 150 milionów. Tyle żąda SSC Napoli.

Po uważnym przeanalizowaniu sprawy, z wyścigu postanowili wycofać się Bawarczycy. Anglicy i Francuzi nadal próbują swoich szans.

Jak donosi Florian Plettenberg, mimo poważnego zainteresowania oraz podejmowanych wysiłków, w tej chwili przeprowadzka na Parc des Princes nie jest priorytetem dla samego zawodnika.

Rosną za to szanse na przyjazd do Premier League, gdyż rozmowy „Czerwonych Diabłów” i „The Blues” postępują.

Dziennikarz podkreśla, że MU wybiera pomiędzy Osimhenem a Randalem Kolo Muanim. Nie można zatem wykluczyć, że od przyszłej kampanii będą oni obaj występować w Anglii, z tym że w dwóch różnych zespołach.

Londyńczycy zainwestowali we wzmocnienia mnóstwo pieniędzy, ale nadal chcą pozyskać nowego środkowego napastnika.

***

Gigant rezygnuje ze starań o Victora Osimhena

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy