Vieira w Premier League?!

Vieira w Premier League?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Daily Mail

Patrick Vieira jest łączony z objęciem Sunderlandu.

„Daily Mail” podaje, że działacze angielskiego klubu rozważają zwolnienie Davida Moyesa i zatrudnienie wspomnianego Francuza. Włodarze zamierzają niedługo skontaktować się z 40-latkiem i zapytać o zainteresowanie posadą. Jeżeli takowe się pojawi, wówczas znakomity w przeszłości pomocnik zostanie poproszony o pomysł na prowadzenie zespołu.

„Czarne Koty” zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli Premier League, a ich bilans wygląda następująco: 4 zwycięstwa, 3 remisy i aż 15 porażek. Dotychczas posada obecnego menadżera nie wyglądała na zagrożoną, ale cierpliwość zarządu spowodowana brakiem postępów w grze drużyny została poddana poważnej próbie.

Zatrudnienie Vieiry w roli ratującego przed spadkiem byłoby bardzo ryzykowne. Francuz nie ma wielkiego doświadczenia - pracował raptem w rezerwach Manchesteru City, a odroku kieruje New York City FC. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy