Vinicius Júnior wyśmiał sędziego! Nie mógł w to uwierzyć [WIDEO]

2024-09-24 23:45:57; Aktualizacja: 2 dni temu
Vinicius Júnior wyśmiał sędziego! Nie mógł w to uwierzyć [WIDEO] Fot. SportsCenter [Twitter]
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Vinicius Júnior schodząc z boiska w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry w meczu Realu Madryt, był mocno zaskoczony decyzją sędziego. Chodziło o sześć doliczonych minut. Pomysł arbitra bardzo mocno nie przypadł do gustu gwiazdorowi, czemu dał manifest.

Real Madryt goni FC Barcelonę. Piłkarze Carlo Ancelottiego mieli na wtorkowy wieczór jedno zadanie - pokonać Deportivo Alavés. Choć nie obyło się bez problemów, to finalnie piłkarze Włocha zdołali sprostać oczekiwaniom.

„Królewscy” pokonali niżej notowanego konkurenta w stosunku 3-2 i trzy punkty zostają na Estadio Santiago Bernabéu. W takim wypadku strata do liderującej drużyny Hansiego Flicka to już tylko jeden punkt, ale ta swój mecz zagra w środę przeciwko Getafe.

Choć mecz mistrza Hiszpanii już za nami, to nie milkną jego echa. Jak to zwykle bywa w LaLidze, nie obyło się bez kontrowersji. Jedna z nich dotyczyła Endricka, a druga zachowania z udziałem Viniciusa Júniora.

W 90. minucie Carlo Ancelotti podjął decyzje o zmianie Brazylijczyka. Na placu gry pojawił się za niego Fran Garcia.

Pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie zachowanie atakującego. Ten widząc, że arbiter doliczył do regulaminowego czasu sześć minut, po prostu go wyśmiał. W sprawie interweniował jeden z asystentów Carlo Ancelottiego.

Na ten moment nie ma pewności, czy sprawą nie zajmie się Komisja Ligi.