Virgo w Coventry City!

Virgo w Coventry City!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.celticserwis.com

Obrońca Celticu Glasgow- Adam Virgo został wypożyczony na przyszły sezon do klubu angielskiej Championship- Coventry City. <br><br> 23-letni obrońca został wypożyczony, ponieważ nie mieści się w wyjściowym sk(...)

Obrońca Celticu Glasgow- Adam Virgo został wypożyczony na przyszły sezon do klubu angielskiej Championship- Coventry City.

23-letni obrońca został wypożyczony, ponieważ nie mieści się w wyjściowym składzie Celticu,a bardzo chce grać .

Oto jak o transferze wypowiedział się szkoleniowiec Celticu- Gordon Strachan:

" Mam nadzieje , że to wypożyczenie wyjdzie temu zawodnikowi na dobre. On musi grać , tylko wtedy się rozwinie piłkarsko. Będziemy mieli z niego jeszcze pożytek. "
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy