Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii

Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.tvp.pl

Aleksandar Vuković odniósł się do informacji transferowych dotyczących Legii Warszawa, potwierdzając na łamach Sport.tvp.pl, że na jej celowniku znajdują się Denis Alibec oraz Jakub Świerczok.

Media od pewnego czasu łączą obu napastników z zespołem wicemistrza Polski i Vuković poinformował, że faktycznie znajdują się oni na celowniku Legii. Nie są jednak jedynymi kandydatami na nowego napastnika warszawskiej drużyny.

- Obaj gracze są nam znani. Nie jest są to jedyni napastnicy, którymi się interesujemy. Musimy prowadzić rozmowy na kilku frontach. Byłoby dobrze, gdyby sprawa była za nami, ale rozumiem, że pewne rzeczy muszą potrwać - powiedział szkoleniowiec Legii.

29-letni Alibec jest zawodnikiem Astry Giurgiu. 10-krotny reprezentant Rumunii, który w przeszłości szkolił się w Interze, w obecnym sezonie wybiegał na murawy 16 razy. Na koncie ma dziewięć goli i siedem asyst. Warto przypomnieć, że warszawski klub interesował się nim już w 2016 roku.

Świerczok gra w Łudogorcu Razgrad. Bilans 27-latka z trwającego sezonu to 25 występów, dziewięć trafień i cztery ostatnie podania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy