Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii

Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.tvp.pl

Aleksandar Vuković odniósł się do informacji transferowych dotyczących Legii Warszawa, potwierdzając na łamach Sport.tvp.pl, że na jej celowniku znajdują się Denis Alibec oraz Jakub Świerczok.

Media od pewnego czasu łączą obu napastników z zespołem wicemistrza Polski i Vuković poinformował, że faktycznie znajdują się oni na celowniku Legii. Nie są jednak jedynymi kandydatami na nowego napastnika warszawskiej drużyny.

- Obaj gracze są nam znani. Nie jest są to jedyni napastnicy, którymi się interesujemy. Musimy prowadzić rozmowy na kilku frontach. Byłoby dobrze, gdyby sprawa była za nami, ale rozumiem, że pewne rzeczy muszą potrwać - powiedział szkoleniowiec Legii.

29-letni Alibec jest zawodnikiem Astry Giurgiu. 10-krotny reprezentant Rumunii, który w przeszłości szkolił się w Interze, w obecnym sezonie wybiegał na murawy 16 razy. Na koncie ma dziewięć goli i siedem asyst. Warto przypomnieć, że warszawski klub interesował się nim już w 2016 roku.

Świerczok gra w Łudogorcu Razgrad. Bilans 27-latka z trwającego sezonu to 25 występów, dziewięć trafień i cztery ostatnie podania.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy