Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii

Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.tvp.pl

Aleksandar Vuković odniósł się do informacji transferowych dotyczących Legii Warszawa, potwierdzając na łamach Sport.tvp.pl, że na jej celowniku znajdują się Denis Alibec oraz Jakub Świerczok.

Media od pewnego czasu łączą obu napastników z zespołem wicemistrza Polski i Vuković poinformował, że faktycznie znajdują się oni na celowniku Legii. Nie są jednak jedynymi kandydatami na nowego napastnika warszawskiej drużyny.

- Obaj gracze są nam znani. Nie jest są to jedyni napastnicy, którymi się interesujemy. Musimy prowadzić rozmowy na kilku frontach. Byłoby dobrze, gdyby sprawa była za nami, ale rozumiem, że pewne rzeczy muszą potrwać - powiedział szkoleniowiec Legii.

29-letni Alibec jest zawodnikiem Astry Giurgiu. 10-krotny reprezentant Rumunii, który w przeszłości szkolił się w Interze, w obecnym sezonie wybiegał na murawy 16 razy. Na koncie ma dziewięć goli i siedem asyst. Warto przypomnieć, że warszawski klub interesował się nim już w 2016 roku.

Świerczok gra w Łudogorcu Razgrad. Bilans 27-latka z trwającego sezonu to 25 występów, dziewięć trafień i cztery ostatnie podania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy