Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii

Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.tvp.pl

Aleksandar Vuković odniósł się do informacji transferowych dotyczących Legii Warszawa, potwierdzając na łamach Sport.tvp.pl, że na jej celowniku znajdują się Denis Alibec oraz Jakub Świerczok.

Media od pewnego czasu łączą obu napastników z zespołem wicemistrza Polski i Vuković poinformował, że faktycznie znajdują się oni na celowniku Legii. Nie są jednak jedynymi kandydatami na nowego napastnika warszawskiej drużyny.

- Obaj gracze są nam znani. Nie jest są to jedyni napastnicy, którymi się interesujemy. Musimy prowadzić rozmowy na kilku frontach. Byłoby dobrze, gdyby sprawa była za nami, ale rozumiem, że pewne rzeczy muszą potrwać - powiedział szkoleniowiec Legii.

29-letni Alibec jest zawodnikiem Astry Giurgiu. 10-krotny reprezentant Rumunii, który w przeszłości szkolił się w Interze, w obecnym sezonie wybiegał na murawy 16 razy. Na koncie ma dziewięć goli i siedem asyst. Warto przypomnieć, że warszawski klub interesował się nim już w 2016 roku.

Świerczok gra w Łudogorcu Razgrad. Bilans 27-latka z trwającego sezonu to 25 występów, dziewięć trafień i cztery ostatnie podania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy