W Barcelonie nie ma tematu powrotu Neymara. Real Madryt wkracza do gry!

W Barcelonie nie ma tematu powrotu Neymara. Real Madryt wkracza do gry!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Goal.com | Sport

Jordi Cardoner przyznał, że Barcelona nie stara się sprowadzić Neymara ponownie na Camp Nou. Z tego faktu zamierza skorzystać Real Madryt, który podejmie próbę zakontraktowania Brazylijczyka.

Zamieszanie wokół najbliższej przyszłości 27-letniego zawodnika nie ustaje i nie jest już żadną tajemnicą fakt, że nie czuje się on najlepiej w Paris Saint-Germain i najchętniej zmieniłby otoczenie jeszcze w trwającym okienku transferowym.

W mediach pojawiło się już wiele informacji na temat chęci powrotu Neymara do Barcelony. Ta jednak wcześniej ustaliła szereg innych transferów, na które przeznaczyła już ponad 250 milionów euro i na chwilę obecną nie stać jej na wyłożenie prawie drugie tyle na zakontraktowanie Brazylijczyka.

Dziennikarze spekulowali, że w takim razie „Duma Katalonii” może podjąć próbę wypożyczenia reprezentanta „Canarinhos” z opcją jego przymusowego wykupu. Taki scenariusz również nie zostanie zrealizowany, o czym poinformował Jordi Cardoner, wiceprezydent klubu, który stwierdził otwarcie, że ekipa z Camp Nou nie prowadzi żadnych rozmów w sprawie powrotu 27-latka do drużyny tego lata.

- Na dzisiaj nie ma sprawy Neymara. Jesteśmy tylko widzami zaistniałej sytuacji. Wiemy, że piłkarz nie jest szczęśliwy w PSG, ale to już problem ekipy z Paryża. Między naszymi zespołami panuje wzajemny szacunek. Jeśli pojawi się temat, to siądziemy do rozmów. Powtarzam jednak, że obecnie ten transfer jest wykluczony - powiedział działacz Barcelony.

Na te słowa bardzo szybko zareagowali dziennikarze „Sportu”, którzy przekonują, że teraz do walki o względy Brazylijczyka włączył się Real Madryt, który jest gotowy podjąć negocjacje z francuską drużyną w kwestii wypożyczenia ofensywnego zawodnika na rok z opcją jego wykupu. W szeregach „Królewskich” również tylko taka opcja może wchodzić w grę z uwagi na poczynione już wydatki na wzmocnienie kadry przed startem nowego sezonu.

Osoba 27-latka nie jest priorytetem Zinédine'a Zidane'a, który oczekuje sprowadzenie piłkarza do gry w środku pola, ale mimo to Florentino Pérez chciałby mieć w swoim zespole Neymara. Na chwilę obecną nie jest znane stanowisku samego zainteresowanego w tej sprawie, ale PSG już dawało wyraźne sygnały, że nie zamierza za wszelką cenę zatrzymywać Brazylijczyka w klubie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy