W poniedziałek transfer Tetteha!

W poniedziałek transfer Tetteha!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Maciej Henszel I Twitter

Maciej Henszel z „Przeglądu Sportowego” przedstawił najnowsze wieści w sprawie transferu Abdula Aziza Tetteha.

Lech Poznań już kilka dni temu potwierdził, że Ghańczyk jest o krok od odejścia z „Kolejorza”, informując, że otrzymał on zgodę na rozpoczęcie rozmów z nowym zespołem. Klub z województwa wielkopolskiego nie podał jego nazwy, ale media bardzo szybko powiadomiły, że chodzi o Dynamo Moskwa. Jak się okazuje, przeprowadzka 27-latka do Rosji zostanie sformalizowana w poniedziałek.

„Pytaliście o Abdula Aziza Tetteha. Jest z Dynamem w Turcji, dziś miał pierwszą część testów medycznych, jutra druga i podpisanie kontraktu. Lech zarobi ostatecznie 800 tys. euro” - napisał na Twitterze Henszel.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami rosyjskich mediów Tetteh zwiąże się z Dynamem umową do 30 czerwca 2020. Zgodnie z nią będzie inkasował 360 tysięcy euro rocznie.

Ghańczyk występował w Lechu od 2015 roku, kiedy to trafił do naszego kraju z Plataniasu. Od tamtej pory rozegrał w koszulce „Kolejorza” 84 oficjalne spotkania (gol i asysta), sięgając z nim po Superpuchar Polski.

Dodajmy, że Dynamo zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy. W 20 dotychczasowych spotkaniach ekipa z Moskwy zdobyła 22 punkty.  

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy