Wasilewski wróci do Anderlechtu w charakterze skauta?!

Wasilewski wróci do Anderlechtu w charakterze skauta?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Club Call I Voetbalkrant.com

Belgijskie media, powołując się na Club Call, podają, że Anderlechtowi zależy na powrocie do klubu Marcina Wasilewskiego.

„Wasyl” kilka dni temu oficjalnie pożegnał się z Leicester City. Jego umowa z „Lisami” jest ważna do 30 czerwca i już na pewno wiadomo, że nie zostanie przedłużona. Na Wyspy charyzmatyczny obrońca przeniósł się właśnie z Anderlechtu. Nie można wykluczyć, że Polak lada moment do niego wróci.


Zgodnie z informacjami powyższego źródła, Wasilewski otrzymał od belgijskiego klubu ofertę pracy w charakterze skauta. Rzecz jasna, wiązałoby się to z zakończeniem przez niego kariery zawodniczej.


Powrót „Wasyla” do Anderlechtu byłby wielkim ukłonem w stronę jego kibiców. 36-latek jest bowiem przez nich uwielbiany. Fani „Fiołków” do dzisiaj pamiętają jego powrót na murawę po fatalnym złamaniu nogi w 2009 roku i znakomitą grę w koszulce ich ukochanej drużyny. W sumie „Wasyl” zanotował w Belgii 194 występy, czterokrotnie sięgając tam po mistrzostwo kraju.


Nie wiadomo, jak na propozycję zapatruje się sam zawodnik. W pożegnalnym oświadczeniu władze Leicester informowały, że w najbliższym czasie zamierza on raczej kontynuować swoją karierę.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Morgan Sanson w Aston Villi. Spory wydatek angielskiego klubu OFICJALNIE: Morgan Sanson w Aston Villi. Spory wydatek angielskiego klubu Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy