Wayne Rooney ma dobre informacje. Powrót Bielika coraz bliżej

Wayne Rooney ma dobre informacje. Powrót Bielika coraz bliżej fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Derby County

Były świetny piłkarz, a obecnie menedżer Derby County Wayne Rooney zabrał głos na temat stanu zdrowia Krystiana Bielika.

Uchodzący za ogromny talent Krystian Bielik, miał w ostatnich latach ogromnego pecha, jeśli chodzi o kontuzje. Polak pod koniec stycznia zerwał więzadła w prawym kolanie.

Od tamtej pory przechodzi rehabilitacje. Wszystko zmierza ku dobremu i wydaje się, że wkrótce powinniśmy go ponownie ujrzeć na boiskach Championship.

Głos w sprawie postanowił zabrać jego obecny trener, a wcześniej znakomity piłkarz, a więc Wayne Rooney.

- Krystian ma się naprawdę dobrze. Myślę, że nawet w tym tygodniu powinien wrócić na murawę. Jego rekonwalescencja przebiega zgodzie z planem. On naprawdę niesamowicie ciężko pracuje. Jeśli nie wydarzy się nic złego, to powinien wrócić do rozgrywek ligowych pod koniec roku - przyznał.

Powrót do treningów 23-latka to doskonała wiadomość dla fanów Derby County. Bielik, kiedy grał, to był jednym z liderów swojej drużyny. Nie inaczej powinno być po powrocie.

Defensywny pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie 13 spotkań. W tym czasie strzelił dwie bramki.

Kontrakt wiąże go z angielskim klubem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy