Wes Morgan, Christian Fuchs i Matty James odchodzą z Leicester City [OFICJALNIE]

Wes Morgan, Christian Fuchs i Matty James odchodzą z Leicester City [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leicester City

Wes Morgan, Christian Fuchs oraz Matty James po zakończeniu sezonu opuszczą Leicester City.

„Lisy” potwierdziły, że 37-letni Morgan wraz z finiszem rozgrywek zakończy karierę. Doświadczony środkowy obrońca trafił na King Power Stadium na początku 2012 roku, rozgrywając od tamtej pory 323 spotkania. Kapitan Leicester w 2016 roku sięgnął z nim po mistrzostwo Anglii, a przygodę z klubem zwieńczył niedawnym triumfem w pucharze.

W tym sezonie, głównie z powodu problemów zdrowotnych, Morgan uzbierał tylko 10 występów.

Z Leicester żegnają się również 35-letni Fuchs oraz 29-letni James.

Fuchs został zawodnikiem „Lisów” w 2015 roku. Austriak zanotował w sumie 152 występy w barwach angielskiej ekipy. James rozegrał dla niej 117 meczów, w międzyczasie zaliczając kilka wypożyczeń. Ostatnio występował na tej zasadzie w Coventry City.

Na kolejkę przed końcem sezonu mające na koncie 66 punktów Leicester zajmuje piąte miejsce w tabeli Premier League. Liverpool wyprzedza „Lisy” dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy