West Ham w końcu z konkretną ofertą za napastnika. „Młoty” chcą En-Nesyriego

West Ham w końcu z konkretną ofertą za napastnika. „Młoty” chcą En-Nesyriego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: David Ornstein

Poszukujący nowego napastnika West Ham złożył ofertę za Youssefa En-Nesyriego z Sevilli - informuje David Ornstein.

„Młoty” rozglądają się za nowym atakującym po tym, jak ich szeregi opuścił Sébastien Haller. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni z przenosinami do Londynu łączono wielu napastników. O ile większość tych doniesień była raczej dziennikarskimi sugestiami, teraz West Ham miał złożyć konkretną propozycję.

Jak donosi Ornstein, „Młoty” zaoferowały za En-Nesyriego łącznie 30 milionów euro (25 milionów podstawy plus pięć w bonusach). Propozycja trafiła do Sevilli w weekend. Klub z Andaluzji ją odrzucił, ale rozmowy trwają.

23-letni En-Nesyri jest zawodnikiem Sevilli od początku 2020 roku. Jego dotychczasowy bilans to 51 występów i 18 bramek. W obecnym sezonie napastnik trafił do siatki 12 razy (osiem goli w lidze hiszpańskiej i cztery w Lidze Mistrzów).

Do tej pory 35-krotny reprezentant Maroka, oprócz ojczyzny, występował wyłącznie w Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy