Widzew Łódź: Bartosz Guzdek latem dołączy do zespołu [OFICJALNIE]

Widzew Łódź: Bartosz Guzdek latem dołączy do zespołu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź

Bartosz Guzdek od 1 lipca będzie piłkarzem Widzewa Łódź.

Kontrakt 18-letniego napastnika z łódzkim klubem będzie ważny do 30 czerwca 2023 roku. W umowę wpisano opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Młody napastnik przebywał na testach w Widzewie już w styczniu. Jak widać pokazał się on z na tyle dobrej strony, że łodzianie postanowili ściągnąć go do siebie.

Guzdek jest wychowankiem Rekordu Bielsko-Biała, w barwach którego rozegrał w tym sezonie 17 meczów w III lidze. Zdobył w nich sześć bramek. Najbliższe miesiące spędzi jednak na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów, któremu ma pomóc w wywalczeniu awansu do II ligi. „Niebiescy” przewodzą obecnie tabeli.

Widzew z dorobkiem 23 punktów zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy