Widzew Łódź: Bartoszek nowym kandydatem na trenera

Widzew Łódź: Bartoszek nowym kandydatem na trenera
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Wyborcza

Zdaniem „Gazety Wyborczej” nowym kandydatem do objęcia zespołu Widzewa Łódź jest Maciej Bartoszek.

Widzew od kilku tygodni jest w dołku. Od momentu wznowienia zmagań w II lidze łodzianie wygrali tylko dwa mecze. Ostatnio przegrali z Pogonią Siedlce 1:3. Posada Marcina Kaczmarka wisi na włosku. Już wcześniej pojawiały się informacje sugerujące, że może pożegnać się on z klubem nawet w przypadku wywalczenia awansu do I ligi. Na ten moment Widzew zajmuje dającą bezpośrednią promocję szczebel wyżej drugą lokatę w tabeli, ale GKS Katowice traci do niego tylko punkt.

Z łódzką drużyną łączono już Leszka Ojrzyńskiego, Bogdana Zająca czy Sławomira Majaka. Nowym kandydatem jest Bartoszek, który obecnie prowadzi Koronę Kielce. Ekipa z województwa świętokrzyskiego już na pewno spadnie z Ekstraklasy.

Spekuluje się, że 43-letni Bartoszek będzie pracował w Koronie również po spadku. Rzecznik prasowy kieleckiego klubu informuje, że strony doszły do porozumienia w sprawie nowej umowy. Jak jednak wiadomo, póki podpisy nie zostały złożone, wszystko jest możliwe. A oferta złożona mu przez Widzew ma być naprawdę atrakcyjna.

W niedzielę łodzianie rozegrają niezwykle ważny mecz z GKS-em Katowice. Jeśli przegrają, spadną na trzecie miejsce w tabeli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy