Widzew Łódź gra z Legią Warszawa: Znamy składy

Widzew Łódź gra z Legią Warszawa: Znamy składy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź I Legia Warszawa

Poznaliśmy składy na mecz 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Widzew Łódź podejmie Legię Warszawa.

Spotkanie między łodzianami a zespołem z Warszawy pierwotnie miało zostać rozegrane 30 października. Ostatecznie dojdzie do niego dopiero dzisiaj. Legia przystąpi do niego jako lider Ekstraklasy. Widzew zajmuje jedenaste miejsce w tabeli I ligi.

Czesław Michniewicz poczynił sporo zmian w składzie Legii w porównaniu do ostatniego meczu w lidze. W jedenastce są m.in.: Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Luís Rocha, Michał Karbownik, Joel Valencia, Mateusz Cholewiak i Rafa Lopes.

Pierwszy gwizdek o 17:40.

WIDZEW ŁÓDŹ: Mleczko; Kosakiewicz, Grudniewski, Nowak, Stępiński, Kun, Mucha, Możdżeń, Prochownik, Fundambu, Robak.
Ławka: Pawłowski, Rudol, Pięczek, Tanżyna, Ojamaa, Pocobut, Mąka, Ameyaw, Czubak.

LEGIA WARSZAWA: Miszta; Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Rocha, Kapustka, Martins, Karbownik, Valencia, Cholewiak, Lopes.
Ławka: Tobiasz, Juranović, Lewczuk, Pekhart, Wszołek, Slisz, Luquinhas, Rosołek, Skibicki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy