Widzew Łódź kontra Radomiak Radom: Znamy składy

Widzew Łódź kontra Radomiak Radom: Znamy składy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź I Radomiak Radom

Znamy składy na mecz I ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Radomiakiem Radom.

Wyżej w tabeli zaplecza Ekstraklasy jest obecnie Radomiak, który ma na koncie 30 punktów i zajmuje piąte miejsce. Widzew z dorobkiem 22 „oczek” plasuje się na dziesiątej lokacie.

Początek spotkania o 17:40.

WIDZEW ŁÓDŹ: Wrąbel; Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Gach, Michalski, Mucha, Możdżeń, Samiec-Talar, Kita, Tomczyk.
Ławka: Reszka, Grudniewski, Becht, Robak, Poczobut, Kun, Ameyaw, Czubak, Fundambu.

RADOMIAK RADOM: Kochalski; Abramowicz, Cichocki, Bodzioch, Bogusz, Raphael Rossi, Radecki, Karwot, Kaput, Leandro, Angielski.
Ławka: Szpaderski, Świdzikowski, Banasiak, Kozak, Filipe Nascimento, Gąska, Sirk, Fortes, Sokół.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy