Widzew Łódź obserwuje reprezentanta Bułgarii

Widzew Łódź obserwuje reprezentanta Bułgarii fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Metodi_Shumanov

Widzew Łódź przymierza się do złożenia oferty za Andriana Kraewa - informuje na Twitterze użytkownik Metodi_Shumanov.

Widzew Łódź ma za sobą całkiem niezły sezon. Celem było utrzymanie i to teoretycznie udało się zapewnić stosunkowo szybko, choć dyspozycja drużyny Janusza Niedźwiedzia na wiosnę pozostawiała wiele do życzenia.

Ostatnie tygodnie dały władzom klubu jasny sygnał - potrzeba wzmocnień i to właśnie na pozyskaniu nowych twarzy warto skupić się latem.

Dwunasta siła Ekstraklasy już zapowiedziała, że z klubu odejdzie między innymi defensywny pomocnik Patryk Lipski. Z tego powodu przyda się ktoś, kto wzmocni rywalizację na tej pozycji. 

Według informacji, które podaje na Twitterze użytkownik Metodi_Shumanov w orbicie zainteresowań Widzewa znalazł się Andrian Kraew.

Bułgar obecnie występuje w Lewskim Sofia, a jego kontrakt z tym zespołem wygasa 30 czerwca 2024 roku. Jego kariera rozwija się harmonijnie i przyszedł moment, by wykonać kolejny krok.

W zimie ofertę za 24-latka złożył węgierski Fehervar. Ta opiewała na 600 tysięcy euro, ale została odrzucona.

Nieoficjalnie mówi się, że stołeczna drużyna chce za swojego gracza kwoty rzędu miliona euro. Wątpliwe, by Widzew tyle zapłacił. Być może jednak przedstawiciel Ekstraklasy upatruje swojej szansy w wygasającym przyszłego lata kontrakcie tego zawodnika.

Defensywny pomocnik, który ma na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Bułgarii, rozegrał w tym sezonie 34 spotkania. W nich zdobył trzy gole i miał trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy